jaroslavmraz@jaroslavmraz.sk +421903707675
DREVENÉ KOSTOLY NA SLOVENSKU
Monika Homolova

Zabezpečil som technickú realizáciu projektu. Vytvorenie E-booku, upravu dodaných materiálov, poradenstvo, publikáciu do Apple iTunes.

Myšlienka práce vznikla pri spomienke na návštevu dreveného artikulárneho kostola vo Sv. Kríži, ktorý vo mne vyvolal záujem o ľudovú architektúru a naše najväčšie architektonické poklady Slovenska, drevené chrámy. Spojila som ho s mojou fotografickou vášňou, cestovaním a vznikla z toho táto malá elektronická kniha, ktorá je aj jadrom mojej bakalárskej práce a webovej stránky www.drevenechramy.monarubnens.com

Cieľom môjho e-booku je na základe odporúčanej literatúry,
ale i iných zdrojov predstaviť architektonické skvosty ľudovej
kultúry Slovenska.

 

Jaroslav Mraz
Systémový Architekt & Administrátor – riaditeľ a konateľ Allycom, Medzinárodný CTO, MIcrosoft Azure Architekt
Experienced Chief Executive Officer with a demonstrated history of working in the information technology and services industry. Skilled in OS X, Microsoft Platform and Cloud, Executive Decision-making, Analytical Skills, and Server Architecture. Strong business development professional with a Master of Science (MSc) from Informatics and Automatization focused in Process Automation and Informatization in Industry from Slovak University of Technology, Faculty of Materials Science and Technology.